تماس با ما

اشتراک گذاری جذب یاد

ما را در نقشه گوگل دنبال کنید.

آدرس:استان مرکزی،
شهرستان ساوه خیابان شریعتی،
شریعتی ۶ پلاک ۳

پل های ارتباطی 

با پل های ارتباطی متعددی که خانواده بزرگ جذب یاد فراهم نموده است تلاش نموده ایم که پاسخگوی شما عزیزان در هر ساعت از شبانه روز،حتی روزهای تعطیل باشیم تا رضایت شما سروران را جلب نماییم.

بدین منظور شما عزیزان می توانید با واتساپ از هر نقطه دنیا(آیکون واتساپ در زیر نقشه گوگل و آیکون موجود در پنل کاربری هر شخص)و تلفن(آیکون تلفن در قسمت زیرین نقشه گوگل)بصورت مستقیم با مدیریت مجموعه در ارتباط باشید.

با کلیک بر روی پاکت نامه در قسمت زیرین نقشه گوگل با فرستادن ایمیل به آدرس موجود سوالات و مشکلات خود را مطرح نموده و با ما در ارتباط باشید.

در قسمت پایین سمت راست صفحات وب سایت(آیکون سبز رنگ) نیز عوامل تیم پشتیبانی خانواده بزرگ جذب یاد بصورت آنلاین آماده پاسخگویی به سوالات تک تک شما عزیزان می باشند.

در پنل کاربری شخصی خودتان نیز می توانید با ارسال تیکت در رابطه با مجموعه و محصولات ارتباط خود را با ما برقرار و حفظ نمایید.

هم چنین می توانید پاسخ  تمامی سوالات و در صورت نیاز به هرگونه مشاوره در زمینه های مختلف وب سایت با تکمیل و ارسال فرم زیر به آنها دست یابید.کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.